
Többletpénzt kapnak az egészségügyi dolgozók
A Nemzeti Erőforrás Minisztériumtól származó hírek szerint a kormány egy rendelet alapján három és fél milliárd forintot oszt szét az egészségügyi dolgozók között. Hirdetés … A három és fél milliárdos összeget az ez év szeptember elsejétől hatályba lépett “chipsadóból” fogják fedezi. De nem csak a korházakban dolgozók részesülhetnek ebből a juttatásból, hanem az E-alapból fennálló intézmények […]
'Többletpénzt kapnak az egészségügyi dolgozók' bejegyzés adatai
Forrás:
(http://hir.ma/vezeto-hirek/belfold-vezeto-hirek/tobbletpenzt-kapnak-az-egeszsegugyi-dolgozok/6722)
Főoldal cím: Hírek! Hír.ma! Hírek pont ma...
Url: http://hir.ma
RSS URL: http://hir.ma/feed





