
Király L. Norbi rosszul lett!
Király L. Norbit sem kíméli az allergia. A kaposvári „Joe Cocker”-nek emiatt még egy zala-megyei fellépést is le kellett mondania. Norbinak mindenesetre sikerül lassacskán lebirkóznia betegségét, így az X-Faktor 2011-ben is hamarosan fel fog tűnni. Hirdetés A Blikk készített villámriportot vele. Norbi elmondta, hogy a napokban Zalaegerszegen lépett volna fel, ám ez nem jött össze. Képtelen […]
'Király L. Norbi rosszul lett!' bejegyzés adatai
Forrás:
(http://hir.ma/bulvar/x-faktor/kiraly-l-norbi-rosszul-lett/2432)
Főoldal cím: Hírek! Hír.ma! Hírek pont ma...
Url: http://hir.ma
RSS URL: http://hir.ma/feed





