Király L. Norbi rosszul lett!

2011.09.15.Egészség és Életmód

Király L. Norbit sem kíméli az allergia. A  kaposvári „Joe Cocker”-nek emiatt még egy zala-megyei fellépést is le kellett mondania. Norbinak mindenesetre sikerül lassacskán lebirkóznia betegségét, így az X-Faktor 2011-ben is hamarosan fel fog tűnni. Hirdetés A Blikk készített villámriportot vele. Norbi elmondta, hogy a napokban Zalaegerszegen lépett volna fel, ám ez nem jött össze. Képtelen […]

'Király L. Norbi rosszul lett!' bejegyzés adatai

Forrás:

(http://hir.ma/bulvar/x-faktor/kiraly-l-norbi-rosszul-lett/2432)

Főoldal cím: Hírek! Hír.ma! Hírek pont ma...

Url: http://hir.ma

RSS URL: http://hir.ma/feed