Fogy az időnk…

2011.12.12.Egészség és Életmód

A világ energiaigénye 20 éven belül mintegy 30 százalékkal nő, és Kína 24 év múlva az Egyesült államoknál 70 százalékkal több energiát fogyaszt majd. A Nemzetközi Energiaügynökség tanulmánya aggodalomra ad okot – adja hírül a Magyar Nemzet. Hirdetés … Az előrejelzés szerint az autók száma a kétszeresére nő, és az olaj ára is többször éri […]

'Fogy az időnk…' bejegyzés adatai

Forrás:

(http://hir.ma/oko/fogy-az-idonk/6654)

Főoldal cím: Hírek! Hír.ma! Hírek pont ma...

Url: http://hir.ma

RSS URL: http://hir.ma/feed