Elhunyt Benkő László, az Omega billentyűse

2020.11.18.Bulvár, Partner

Elhunyt Benkő László. A Kossuth- és Liszt-díjas Omega együttes billentyűse, zeneszerzője szerdára virradó éjjel, 77 éves korában rákbetegségben halt meg – erősítette meg Kóbor János, a zenekar énekese az MTI-nek.

'Elhunyt Benkő László, az Omega billentyűse' bejegyzés adatai

Forrás:

(https://hir.ma/18-2/elhunyt-benko-laszlo-az-omega-billentyuse/765337)

Főoldal cím: RSS | Hír.ma

Url: https://hir.ma/

RSS URL: http://hir.ma/feed