Többletpénzt kapnak az egészségügyi dolgozók

2011.12.13.Egészség és Életmód

A Nemzeti Erőforrás Minisztériumtól származó hírek szerint a kormány egy rendelet alapján három és fél milliárd forintot oszt szét az egészségügyi dolgozók között. Hirdetés … A három és fél milliárdos összeget az ez év szeptember elsejétől hatályba lépett “chipsadóból” fogják fedezi. De nem csak a korházakban dolgozók részesülhetnek ebből a juttatásból, hanem az E-alapból fennálló intézmények […]

'Többletpénzt kapnak az egészségügyi dolgozók' bejegyzés adatai

Forrás:

(http://hir.ma/vezeto-hirek/belfold-vezeto-hirek/tobbletpenzt-kapnak-az-egeszsegugyi-dolgozok/6722)

Főoldal cím: Hírek! Hír.ma! Hírek pont ma...

Url: http://hir.ma

RSS URL: http://hir.ma/feed