The American Conservative: Orbán egyik fő célja, hogy Magyarországon ne kelljen szembesülni a Nyugatot szétziláló problémákkal

2019.09.11.Bulvár, Partner

Orbán Viktor miniszterelnök egyik fő célja, hogy Magyarországon soha ne kelljen szembesülni azokkal a liberális politika szülte problémákkal, amelyek szétzilálják a multikulturális nyugati társadalmakat, és vajon nincs igaza ebben, hiszen az országnak így is millió problémája van?

'The American Conservative: Orbán egyik fő célja, hogy Magyarországon ne kelljen szembesülni a Nyugatot szétziláló problémákkal' bejegyzés adatai

Forrás:

(https://hir.ma/kulfold/the-american-conservative-orban-egyik-fo-celja-hogy-magyarorszagon-ne-kelljen-szembesulni-a-nyugatot-szetzilalo-problemakkal/750329)

Főoldal cím: RSS | Hír.ma

Url: https://hir.ma/

RSS URL: http://hir.ma/feed